SMS Kredyt – czy warto skorzystać?

SMS Kredyt – czy warto skorzystać?
Rate this post
Strona smskredyt.pl
Strona smskredyt.pl

SMS kredyt to firma prowadząca działalność na rynku finansowym. Przedsiębiorstwo udziela pożyczek krótkoterminowych w wysokości od 200 złotych do 800 złotych na okres piętnastu lub trzydziestu dni. Potencjalny pożyczkobiorca musi spełniać kilka warunków, żeby otrzymać pożyczkę. Po pierwsze musi posiadać polskie obywatelstwo. Po drugie klient musi mieć stałe comiesięczne źródło dochodów jak: wypłata, emerytura i inne.

Pożyczkobiorcą może być tylko osoba, która ukończyła przynajmniej 20 lat i nie ma więcej niż 70 lat. Ostatni warunek to posiadanie pozytywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Gospodarczej Infomonitor. Osoba, która chce ubiegać się o uzyskanie pożyczki w SMS kredyt musi najpierw złożyć wniosek o otrzymanie pożyczki. Wniosek można złożyć trzema sposobami. Pierwszy z nich to wypełnienie formularza online znajdującego się na stronie internetowej.

Druga opcja to złożenie wniosku telefonicznie z pomocą konsultanta. Można także wysłać sms-a, a konsultant oddzwoni na numer, z którego został wysłany sms. Treść i numer smsa podana jest na stronie internetowej. Po złożeniu wniosku należy potwierdzić swoją tożsamość. Można to zrobić robiąc przelew z własnego konta bankowego na konto firmy. Kwota przelewu to 1 grosz. Można również potwierdzić swoje dane odbierając pożyczone pieniądze osobiście na poczcie lub w oddziale banku PEKAO albo BPH.

Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty. Trzecia opcja to wysłanie za pomocą poczty elektronicznej albo faksem dokumentów, które potwierdzają tożsamość pożyczkobiorcy. Należy wysłać kserokopię dwóch dokumentów, które potwierdzają dane pożyczkobiorcy oraz wyciąg z konta bankowego, który potwierdza otrzymywanie comiesięcznych dochodów. Wystarczy wyciąg za ostatni miesiąc. Za jednym razem można wziąć jedną pożyczkę. Kolejną można otrzymać po spłacie wcześniejszej. Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

SMS Kredyt - opinie użytkowników:

 1. Jak wygląda sytuacja kiedy opóźnia się ze spłatą

  Odpowiedz
 2. Musze przyznać, ze w końcu jakies normalne pozyczki w necie bo nie jest ze wezmie się 500zl i za 15 dni trzeba to oddac, to jest zalosne i wyzyskującxe, tu można poyczke wziąć sobie nawet na 24 miesiące i to naprawdę mi się bardzo podoba dlatego z milą chęcią polecam to miejsce.

  Odpowiedz
 3. calkiem całkiem, jest nawet pozyczka do 15 tysięcy złotych tylko to u tereonych przedstawicieli. Muszę przyznać, ze nie mają zbyt tanich tych pozyczek, ale za to z drugiej strony można rozbic je nawet na 24 raty, wiec biorac pod uwagę latwiejsze uzyskanie tych pieniędzy niż kredyt w banku to mysle, ze oferta jest faktycznie nawet godna uwagi.

  Odpowiedz
 4. Dupa tam, wziąłem pozyczke w sensie ze dostałem pozytywna weryfikacje, miała być kaska i umowa ale gdzie tam, nic nie doszło do tej pory i nikt się do mnie nie odzywa…to jakaś lipa chyba jest.

  Odpowiedz
 5. to zadzwonić tam nie potrafisz, może jakiś problem techniczny mają i gdzie zaginęły dokumenty…wystarczy się zainteresować, ja mam za sobą dwie pożyczki i jestem naprawdę zadowolony, wiadomo ze w banku taniej, al. tu łatwiej dostać tą kaskę.

  Odpowiedz
 6. może być, jak to chwilówki, szału nie ma, ale oszukany się nie czuje wiec śmiało można brać.

  Odpowiedz
 7. ja to w zasadzie jestem nawet zadowolony z tej pozyczki, ale mam jedno zastrzeżenie odnośnie kontaktu z nimi co bardzo mi się nie podoba, próba kontaktu jest strasznie trudna, nie mam zielonego pojęcia dlaczego ale niestety tak jest i za to minus.,

  Odpowiedz
 8. w miare, można brać kasę jak bardzo trzeba.

  Odpowiedz
 9. No no w końcu miejsce gdzie pożyczka jest maks na 24 miesiące, a nie na 30 dni…spoko, ja jestem zadowolony.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz