Walutomat.pl – lider na rynku wymiany walut on-line. Czy warto dać mu szansę? Wasze opinie

Praktycznie każda podróż zagraniczna wiąże się z koniecznością wymiany różnych walut. W przypadku naszych obywateli, którzy pracują za granicą, problemem są koszty przesyłania pieniędzy w obcej walucie do Polski. Nie chodzi tutaj oczywiście o kłopoty z samą wymianą walut, ale z opłatami, jakie za takie operacje są pobierane. Banki liczą sobie nierzadko niemałe pieniądze, a chodzenie do stacjonarnych kantorów i wymiana, a później wpłacanie na własne konto to strata czasu. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się kantory internetowe, do których zalicza się portal Walutomat. Sprawdźmy w takim razie, co może nas skłonić do tego, aby wybrać właśnie tę opcję.

Co to jest?

Portal Walutomat jest jednym z wielu kantorów wymiany walut online, których w sieci jest naprawdę wiele. Naturalnie wymiana walut możliwa jest również w każdym banku, także w formie online. Problem z bankami polega jednak na tym, że takie wymiany nierzadko są kosztowne. Choć wiele banków zarzeka się, że kursy wymiany są bardzo atrakcyjne, to nierzadko okazuje się, że nie do końca jest to prawdą. Banki potrafią naliczać również różne prowizje i opłaty dla takich transakcji. O ile ktoś sporadycznie dokonuje wymian, to specjalnie nie zauważy problemu, ale osoby robiące to regularnie, każdego roku tracą na takich opłatach niemałe pieniądze.

Walutomat promuje się więc jako system, który naprawdę pozwala oszczędzać na wymianach walut, a przy tym jest wyjątkowo wygodny w obsłudze. Zasada działania jest tutaj prosta. Wybieramy walutę początkową oraz walutę, na którą ma być dokonana wymiana. System pozwala na wymiany bezpośrednie, a więc przelew z konta bankowego do Walutomatu, a następnie natychmiastowy przelew już z Walutomatu powrotnie na konto, już po wymianie. Można również mieć w systemie wirtualne konto i to na nim dokonywać wymian.

Jednocześnie firma oferuje również wykonywanie przelewów walutowych. Może to być opcja atrakcyjna dla osób mieszkających i pracujących poza Polską. Zazwyczaj część z zarobionych pieniędzy jest regularnie przesyłana do rodziny w kraju i system ten ma to ułatwiać.

Portal jednak przede wszystkim promuje się jako miejsce, w którym kursy wymiany są bardzo uczciwe, a opłaty niskie i przejrzyste. Co ważne, większość funkcji dostępnych w portalu ma być zupełnie darmowa. Czy faktycznie tak jest?

Obsługiwane waluty

Na chwilę obecną portal obsługuje pięć najpopularniejszych w naszym kraju walut, a więc PLN, EUR, CHF, USD oraz GBP. Warto wspomnieć o tym, że wymiany można dokonywać nie tylko z polskiej i na polską walutę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład wymienić GBP na USD, czy CHF na EUR. Kombinacje do wyboru są tutaj dowolne.

Dokładnie takie same waluty są obsługiwane przez portal w przypadku korzystania z usługi przelewów zagranicznych.

Prowizje

Wspominaliśmy już o tym, że firma promuje się jako miejsce uczciwe i tanie. Wymieniając waluty tutaj mamy oszczędzać swoje pieniądze, oczywiście porównując koszty w Walutomacie do kosztów wymiany w zwykłych bankach. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Do korzystania z portalu potrzebne jest konto użytkownika i tutaj faktycznie jego założenie, jak i później prowadzenie, jest zupełnie darmowe. Bezpłatny jest również wirtualny portfel użytkownika. Jest to specjalne konto, na które można wpłacać pieniądze z własnego banku, aby później w systemie bezpośrednio dokonywać wymiany walut.

Firma pobiera tak naprawdę tylko jedną opłatę od swoich użytkowników i jest to prowizja za samo przewalutowanie. Wynosi ona od 0,06% do 0,2% i odliczana jest automatycznie w czasie wymiany, a więc pieniądze wracają na konto pomniejszone o kwotę prowizji. Skąd takie widełki dla tej prowizji? W tym przypadku nie ma znaczenia to, dla jakich par walutowych realizowana jest wymiana. Na wielkość prowizji wpływa bowiem miesięczny obrót na koncie użytkownika. Im obrót jest większy, tym mniejsza prowizja będzie naliczona. Na chwilę obecną wygląda to następująco:

 • prowizja 0,2% przy obrocie do kwoty 200 000 zł;
 • prowizja 0,15% przy obrocie od 200 tysięcy do miliona złotych;
 • prowizja 0,1% przy obrocie od miliona do 3 milionów złotych;
 • prowizja 0,08% przy obrocie od 3 milionów do 10 milionów złotych;
 • najniższa prowizja 0,06% jest naliczana, gdy obroty miesięcznie przekraczają 10 mln złotych.

Należy oczywiście pamiętać o kosztach wpłat i wypłat pieniędzy. Walutomat gwarantuje tutaj, że wpłata na wirtualne konto portalu z każdego dużego banku w Polsce jest darmowa. Darmowe są również wszystkie wypłaty, ale jedynie te realizowane w złotówkach. W przypadku wypłaty innych walut portal pobiera drobne prowizje, najczęściej na poziomie kilku złotych i są one stałe, niezależnie od wielkości transakcji. Na stronie dostępna jest przejrzysta tabela, która prezentuje wykaz tych opłat.

Należy oczywiście pamiętać o tym, że Walutomat nie jest odpowiedzialny za wewnętrzną politykę banku. Opłaty za przelewy z własnego konta może pobrać sam bank i dlatego warto to zweryfikować, zanim skorzysta się z tego systemu.

Jak wymienić walutę w Walutomacie?

Samo skorzystanie z systemu jest naprawdę proste. Wszystko zaczyna się od rejestracji konta użytkownika na portalu, które jest darmowe. Rejestracja polega po prostu na podaniu podstawowych danych osobowych, a następnie weryfikacji tożsamości. Po przejściu procedury, możemy już korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu.

Opcje wymiany walut są dwie:

 • Wymiana bezpośrednia przelewem – pieniądze na wymianę pobierane są z konta bankowego użytkownika i po przewalutowaniu od razu zwracane na ten sam rachunek (oczywiście pomniejszone o prowizję);
 • Wymiana z portfela użytkownika – można zasilić dowolną kwotą swój wirtualny portfel na portalu i tam dokonywać wymian, wypłacając w dowolnej chwili środki ze swojego portfela na konto bankowe.

Po wyborze jednej z tych opcji wystarczy po prostu wybrać waluty wymiany oraz określi kwotę. System od razu pokazuje pełne koszty, nie ukrywając niczego, a więc pojawi nam się informacja o tym, ile dokładnie pieniędzy pojawi się na koncie po przewalutowaniu.

W przypadku wymian w obrębie wirtualnego portfela należy oczywiście mieć świadomość, że dostęp do pieniędzy nie będzie natychmiastowy. Czas realizacji przelewu do portfela wirtualnego, jak i później powrotnie na konto bankowe, zależny jest od polityki danego banku, jak i od tego, w jakim dniu przelew jest wykonywany.

Opinie

Niewątpliwie Walutomat jest obecnie jedną z większych, a na pewno najstarszą w tym kraju platformą do wymiany walut online.

Zbiera on naprawdę wiele pozytywnych opinii od klientów, a do tego chwalony jest także przez media. Bardzo pozytywnie wypowiadały się na jego temat między innymi redakcje prasy Dziennik Gazeta Prawna czy Newsweek, co jest naprawdę dobrą rekomendacją. Sami klienci chwalą sobie natomiast prostotę dokonywania przewalutowania, niskie prowizje oraz, co najważniejsze, uczciwość oferty.

Czy warto?

Naszym zdaniem ten internetowy kantor wymiany walut jest naprawdę godny uwagi, jeśli często musicie dokonywać takich operacji finansowych. Forma online gwarantuje dużą wygodę, ale najważniejsze są oszczędności. Przy atrakcyjnych kursach oraz niskich prowizjach można oszczędzać naprawdę spore pieniądze, które normalnie zabrane byłyby przez banki w ramach ich opłat za przewalutowanie.

Wymiana następuje zaraz po złożeniu zlecenia, jeżeli zaś nie ma ofert, które spełniałyby dane warunki, trzeba poczekać aż takie oferty się pojawią. Po realizacji zlecenia można wypłacać pieniądze z portfela na swoje konto bankowe.

Click to rate this post!
[Total: 25 Average: 3]

Walutomat.pl - opinie użytkowników:

 1. a ja mam pytanie ile trwa cała procedura wymiany waluty? czy jest szansa ze w ciągu jednego dnia otrzymam wymienioną walutę czy nie ma takiej możliwosci raczej? no i drugie pytanie czy jest to bezpieczne? Wymieniał ktos?

  1. Ja wymieniam od roku i zawsze w ciągu max godziny mam pieniądze spowrotem na koncie. Wymieniam automatycznie. Nie zdarzyło mi się jeszcze nic nie pożądanego. Jestem zadowolona.

  2. Wymieniam od miesiąca. Do godziny pieniądze na koncie, sprawnie i profesjonalnie, więc polecam 🙂

  3. Wymienialam 3 ray . Pieniadze na koncie sa po kilku god’s. Bylam zadowolona.

 2. CZY KTOŚ KORZYSTA Z W/W USŁUG???

  1. a w 2014 jak sie sprawa ma z walutomatem??? moze ktos cos wiecej powiedziec bo bładze jak we mgle

 3. Na jakiej zasadzie działa ten walutomat? Bo troszkę nie rozumiem tego, że oni mają niższe kursy wymiany niż w bankach czy kantorach, a jednocześnie przecież muszą na tym zarabiać nie? Jak to działą, proszę o pomoc i wyjaśnienie?

  1. Oni tylko posrednicza kurs ustala kupujacy ispsprzedający

 4. Bo to nie do końca jest tak jak z kantorem. Walutomat jako taki nie wymienia kasy swoim użytkownikom tylko udosępnia portal, nie bierze udziału w tych transkakcjach. Ja bym to generalnie nazwal takim maly ryneczkiem. Kowalski chce wymienić złotówki na euro, a z kolei Iksinski wymienia euro na złotówki. Dogaduja się miedyz sobą na przelicznik wymiany i poszlo. Tak to działa.

 5. Dokladnie, wymiana odbywa się bezpośrednio miedzy uzytkonwnikami systemu. Ty wystawiasz oferte ze chcesz wymienić złotówki na jakąś walute po okreslobym kursie, kiurs ustalasz sam. Jeśli wy systemie jest ktoś, kto ma do wymiany podobna ilośc waluty jaka cie interesuje na zlotowki to się wymieniacie i już.

 6. Wazne jest jednak to, ze to zanizanie wartości kursu nie do końca ma sens, w sensie nie za dużo. Jak przesadzisz to nie znajdziesz kontrahenta do swojej oferty i tyle. Trzeba to robic z głowa jak chce się szybko i korzystanie wymienić kase.

 7. Wie ktoś może kiedy powstał ten walutomat? Nie wiem czy to czasem nie jest jakaś nowa strona, bo jak tak to trochę się boje zebym nie zosyał z niczym jak im swoją kase powierze…

 8. Walutomat – dziś 21.05.24 – najniższe stawki wymiany. Kliknij

 9. Walutomat jest od 2009 roku, ale konkretnej daty to niestety nie znam. Tak czy inaczej to już dobre 4 lata wiec raczej firma nie oszukuje bo przecież by już dawno była jakas afera, a piramida to to nie jest żeby po prostu się jeszcze nie zawaliła i przez to działą.

 10. Strona działa dobre 4 lata i jak dla mnie to nie ma co się obawiać ze oszukają czy coś w tym stylu. Sam już wiele razy wymieniałem u nich kase i naprawdę jestem zadowlony. Można sporo zyskać tylko trzeba mieć troszkę czasu bo czasem sporo się czeka na to, żeby doszło do określonej wymiany.

 11. Dokładnie, od 2009 roku dzialaa walutomat. Weź sobie zjedz na ich stronie na sam dół, po prawej masz ze 2009-2014, wiec działa dlugi czas już i jak na razie nie ma chyba przypadków oszukaństwa, a przynajmniej ja nie słyszłąem. Zreszta to chyba ciężko byłoby tam coś oszukać.

 12. Ktoś wie w ogóle na czy, zarabia ten walutomat? Troche poczytałem sobie o tej stronie, sporo dobrych opinii, a u nich jest napisane ze nie ma oplat za te konta, za przelewy i ze w ogole darmocha jak się patrzy…o co tu biega? Są jakieś opłaty ukryte czy jak, no bo chyba mszą na czyms zarabiać?

 13. Jak widać nie czytałeś zbyt uważnie tego co jest napisane na stronie J Oni zarabiają na prowizja, i to nie ukrycyth bo normalniee jest o tym info na tej stronie. Od każdej transakcji biiorą sobie 0.2 procent tej kwoty jaka wymieniasz. Założmy więc, że wymieniasz sobie 100zł na 30 euro, to pobiorą prowizje od twoich 100zł i od tych euro, które ktoś ci sprzeda

 14. No, oprócz tej proziwji to faktycznie nie ma zadnych dodatkowych opłat. Ten procent wydaje się niewielkie, ale policz sobie ile to wychodzi przy dużych kwotach, a takich ofert tez jest sporo na tej stronie. Według mnie to na swoje spokojnie wychodzą.

 15. Opłata dodatkoa związana jest jeszcze z przelewami jeśli nie są między tymi samymi bankami. Jak amsz kase w którym z banków co ma walutomat to nic nie płacisz, ale winnych przypadkach to przelewy tez kosztują, to są jednak koszty własne niejako.

 16. Muszę przyznać, że to całkiem ciekawe miejsce, do tej pory wymianiałem pieniądze w kantorach internetowych, a ze robię to często to postanowiłem zobaczyć jak to wygląda w walutomacie i jestem w zasadzie pozytywnie zaskoczony, co prawda minusem jest to, ze czasem na akceptacje wymiany trochę się czeka, ale generalnie ciekawe miejsce bo można sporo zarobić na wymianie, z mojej strony mogę polecić.

 17. To jak to działa, myslalem ze to zwykły kantor?

 18. nie do końca, wpłacasz pieniądze do wymiany na wirtualny portfel i wystawiasz ofertę na stronie. Sam ustalasz tak naprawdę kurs wymiany, ale na stronie są podane aktualne bo trzeba się raczej mniej więcej tego trzymać,. Jak w walutomacie ktoś szuka podobnej wymiany to od razu dochodzi do transakcji, a jak nie to czekasz az się cos pojawi, czasem długo. Pomysł niezły, ale wykonanie słabe według mnie, za długo często czeka się na te wymiany, pewnie za mała popularnośc jeszcze tej strony jest i dlatego tak to wygląda.

 19. przejrzyste warunki, fajnie bo można samodzielnie ustalać te oferty, jest ok, ak się ma trochę czasu to można sobie zarobić na wymianie tych walut.

 20. Strona dobra dla tych co mają czas na kombinowanie z wystawianiem ofert, mnie zależy na czasie to wole tradycyjne eantory walut, ale pomysł faktycznie wydaje się dość ciekawy i godny uwagi.

 21. cieniutki kontakt z władzami tego portalu, trochę lipnie i nieprofesjonalnie to wygląda za co duzy minus, ale jak na razie nie miałem jeszcze problemów z wymianami, przelewy dość szybko idą w obie strony wiec nie ma się do czego doczepić.

 22. Pompa, taka zabawa walutami, mnie tam się podoba 😀

 23. swietna sprawa szybko bezproblemowo polecam

 24. Witam czy jest jakiś dzienny limit operacji?
  Wydaje się to duzo bezpieczniejsze granie na walutach niż na forexie. Czy jest to bezpieczne zarabianie ,bo np.przy większych kwotach można przy kilku takich operacjach dziennie osiągnąć niezły profit i to bez zbędnego ryzyka jak na forexie.

 25. Ważne żeby się nie pomylić w wystawieniu kursu. Bo można się samemu oszukać. Transakcji nie można cofnąć.

 26. Własnie załozyłem przelałem sobie 20 pln i zobacze czy da się kupić dolce

 27. Korzystam z Walutomatu od 3 lat. Wszystko ok. Wymiana waluty w tradycyjnym kantorze nie ma sensu. Moja opinia nie jest sponsorowana 🙂

  1. Jak w kantorze kupuje 1000EUR to zawsze wynegocjować ten sam kurs co w Walutomacie! Ale gdy kupuje 10EUR to faktycznie Walutomacie jest tanszy

   1. pokaz mi taki kantor ;))))
    minimum masz 2 grosze spredu na euro

 28. Do kotu ze biora te 0,2 procent na duzych kwotach niezle zarabiaja

 29. Co za bystrzaki tu piszą komentarze. Gdzie wy ludzie żyjecie? Na Syberii? Wszystko jest jasno opisane na stronie a wy tu roztrząsacie jak ś..nie w chlewie. Od wielu lat wymieniam waluty za pomocą tego portalu i wszystko chodzi jak w zegarku. Jest to co prawda spółka z o. o. a nie bank więc trzeba się liczyć z ryzykiem. Nie ma bankowego funduszu gwarancyjnego. Jak się zwinie to z całą kasą. Ale w sumie po co miałoby się zwijać jak na tym ciężkie pieniądze spółka zarabia.

 30. Jak coś pomieszane to tak wyszło i miej żal do siebie. Robić przelew trzeba umieć:)

 31. witam to jeżeli wystawimy że chcemy za jedno euro np.4,50 gr i jeżeli jest to za drogo i nikt tyle nie da to nasze pieniądze będą na wirtualny portfel cały czas dopóki nam ktoś tyle nie da za to jedno euro czy można to jakoś cofnąć że chcemy mniej

  1. te 4,5 gr to za jedno euro czy za jednego centa?

 32. Proszę, aby mi ktoś wytłumaczył na chłopski rozum i podpowiedział, jak jest najkorzystniej?
  Otóż mam konto bankowe w Niemczech (Volksbank), z którego przesyłam pieniądze na konto mamy (BZ WBK), swój rachunek mam w Credit-Agricole. Zawsze robię tak, że przesyłam euro na konto mamy, mama wymienia euro i wpłaca mi do CA. Jak można to uprościć?
  1. Czy mogę przelewać kasę z Volksbank i wymieniona wracała do Credit-Agricole?
  2. A może korzystniej, żeby wpłacać z Volksbank i kwota szła do BZ WBK (bo jest prowizja w CA)?
  Proszę o pomoc i podpowiedź. Z góry dziękuję.

  1. Ja pierdziu, czy czytanie boli? Wejdz sobie na walutomat i zobacz jakie konta obsluguja, a za jakie ile bedziesz placil. Najlepiej wszystko miec podane na tacy i samemu nie pomyslec, bo to przeciez boli prawda?

 33. Kurcze daja nawet rabaty jak ktos kupe kasy wymienia ale gdzie to dla mnie, chociaż i ja nie mogę narzekac bo do przodu jestem i tak i tak.

 34. Dobre to jest. Ustalam sobie swój kurs, sporo wyższy niż rynkowy i czekam. Predzej czy pozniej ktos się znajdzie i zaakceptuje.

 35. No ja tez tak robie bo po najatrakcyjniejszym kursie to czasami okazywalo się ze wcale nie był atrakcyjny.

 36. Można dowolne kwoty wymieniac czy jest jakis limit minimalny?

 37. Dowolne. Znaczy się można wymianiac 1 zloty, 1 euro itd minimalnie ale w praktyce i tak nikt takich kwot nie wyminia tylko większe.

 38. Z zagranicznego konta mogę wpłacić do portfela ale nie pozwalaja mi teraz na to konto wymienionej waluty wypłacić.

 39. No bo tak jest. Nie możesz wypłacać pieniędzy na konto zagranica ale możesz z zagranicznego konta (praktycznie każdego normalnego kraju) wpłacać do walutomatu na wymiane.

 40. Ktos nie sprawdzil wczesniej widze, wyplac na polskie konto i z ttego dopiero na zagraniczne wplac, tyle ze tak jeszcze zaplacisz za prowizje dla banku za przelew ale tak jest, na drugi raz będziesz wiedział.

 41. Jak dla mnie od zawsze chodził ok. Pieniądze były na koncie w ciagu godziny za kazdym razem, gdy wymieniałem. Natomiast opcja wymiany od razu po kursie, ktory jest pokazywany przy wymianie z portfela nie działa zawsze. Wymieniając większe kwoty, po kilka tysięcy euro, wymiana bedzie dokonana w ciagu kilku serii i następnie przy wymianie całej kwoty zostanie dokonany przelew, z końcowym kursem minimalnie odbiegającym od podanego, aczkolwiek przy większych kwotach różnica jest odczuwalna. W weekendy natomiast funkcjonowanie serwisu okreslilbym jako tragiczne. Wczoraj dokonaniem zakupu 100 euro, gdyz mieszkam chwilowo w Austrii i potrzebowałem dodatkowej gotówki. Wysłałem środki na konto Walutomatu w tym samym banku co moj, po ok. 3 godzin pojawiła sie informacja, ze dokonano wymiany i środki zostały przelane na konto w moim banku. Natomiast, jest juz drugi dzien, a ja jestem nadal bez pieniedzy, co dla mnie jest karygodne. Przelew w tym samym banku miedzy rachunkami, to kwestia kilku sekund, gdyz dokonuje sie jedynie automatycznego przeksięgowania miedzy rachunkami wewnatrzbankowymi. W zwiazku z zaistniała sytuacja byłem zmuszony przelać środki miedzy rachunkami, co kosztowało mnie poniesieniem kosztów spreadu bankowego. Jezeli chodzi o wymianę w ciagu tygodnia to polecam jak najbardziej, w weekend stanowczo odradzam, gdyz działanie serwisu pozostawia wiele do życzenia.

 42. dla mnie absolutna rewelacja. wymieniałem dużą kwotę USD po własnym, ale rozsądnym kursie i w ciagu paru godzin wszystko sprzedałem, tego samego dnia złotówki miałem na koncie. Drugi raz już mniejszą kwotę też zadałem po własnym kursie , ale akurat był skok dolara i walutomat wymienił mi wyżej niż chciałem!!!!!! zdecydowanie polecam uwaga: warto robić operacje w czasie godzin pracy banków i kantoru, wtedy wszystko odbywa się błyskawicznie.

 43. Witam Czy trzeba miec konto czy mozna przelac kase prosto z karty?

 44. Witam, wymiania EUR na PLN, kwota powyżej 6k, pełen profesjonalizm, świetny kontakt, niskie koszty. Zero obaw. Polecam

 45. Rewelacja!!!
  Szybko, sprawnie i tanio!!

  Polecam

  Dokonuje wymian walut juz trzeci rok!

 46. Ogólnie lubię e-kantory. Kiedyś korzystałam z platform bankowych, ale teraz bardziej się przekonałam do tym niezależnych np. Amronet. Kursy są korzystniejsze, pełna dostępność- całodobowo.

 47. hm.. ja wymieniam z zagranicznego konta na pl i bez problemu przeważnie. raz tylko nie wymienl od razu bo brak był danych umozliwiajacych dokonanie zaksięgowania. napisałem do nich i przesłałem im zrzut ekranu. pol h pozniej pieniadze były juz zaksięgowane u mnie na koncie w pl. ze swojej strony moge polecic ten portal.

 48. jeden z najlepszych kantorów, a w zasadzie platform społecznościowych. Jak ci nie pasuje możesz zawsze wybrać coś innego, wystarczy wgoogleć: „kantory internetowe” i przebierać do woli:)

 49. z roku na rok i z miesiaca na miesiac co raz gorzej. Korzystam od wielu lat ale zaczyna być masakra w porównaniu z początkami. Przyzwyczali do dobrego, były pieniądze na koncie w moment przelew zwrotny natychmiast. Teraz przez weekend nic nie zrobisz a na przelew w poniedziałek rano czekam już 3cią godzine. Tak fatalnej obsługi jeszcze nie było.

 50. Nikt tu nie napisał o tym, ze aby wymienić musisz podać im WSZYSTKIE swoje dane osobowe (łącznie z ksero dowodu osobistego). Czy inne tego typu przedsiębiorstwa też mają takie wymagania?

  1. Zakładałem w walutomacie konto miesiąc temu i żadnego ksera dowodu nie musiałem wysyłać, z tym ksero dowodu to jakaś ściema, walutomat działa super, pozdrawiam!

 51. Mam pytanie do użytkowników Walutomat. Czy podawaliscie swoje dane PESEL i nr DO? Z góry dziękuję za odpowiedź ?

 52. Jak czasowo wygląda taka wymiana bezpośrednia, a więc z pominięciem tego wirtualnego portfela? Może ktoś korzystał z takiej opcji i wie, bo jeśli są to transakcje typu instant to naprawdę byłaby to super sprawa.

 53. wie ktoś może, czy na stronie jest jakiś kalkulator, w którym łatwo można sobie sprawdzić koszty konkretnej transakcji przewalutowania?

 54. Hejka ludzie! Są tutaj osoby korzystające z tego systemu? Dajcie proszę znać, czy faktycznie nie ma tam ukrytych opłat i te prowizje za wymianę walut to wszystko, czego można się spodziewać. Z góry dzięki!

 55. ile czasu idą te przelewy walutowe realizowane przez ich system? Interesuje mnie opcja funtów na złotówki. Jak ktoś robił takie przelewy to dajcie znać, jak to wyglądało 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *