Netcredit – czy naprawdę warto?

Netcredit – czy naprawdę warto?
Rate this post
Strona netcredit.pl
Strona netcredit.pl

Netcredit jest firmą zajmującą się działalnością o charakterze finansowym, a dokładnie oferuje swoim klientom pożyczki krótkoterminowe. Przedsiębiorstwo na rynku polskim istnieje od ponad roku. Oprócz Polski firma działa również w Czechach, Rosji oraz Łotwie. Z usług przedsiębiorstwa mogą skorzystać osoby, które są obywatelami Polski. Wiek potencjalnego pożyczkobiorcy musi się mieścić w przedziale wiekowym 20 do 65 lat. Poza tym trzeba mieć stałe comiesięczne dochody oraz osobiste konto bankowe.

Nie można mieć również opóźnień w spłacie wcześniejszych pożyczek, o ile takie były. Osoba, która zamierza ubiegać się o otrzymanie pożyczki musi najpierw wypełnić formularz, w którym określi kwotę i okres, na jaki chce wziąć pożyczkę. Pożyczkę można wziąć na maksymalnie trzydzieści dni, ale istnieje możliwość przedłużenia o 7, 14 lub 30 dni za odpowiednią opłatą. Co do sumy to można wziąć od 150 złotych do 2000 złotych. Z tym, że pierwsza pożyczka nie może przekroczyć kwoty 600 złotych.

Oprócz tego w formularzu należy podać swoje dane. Formularz do wypełniania znajduje się na stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza należy zrobić przelew z osobistego konta bankowego. Przelew jest konieczny do potwierdzenia tożsamości potencjalnego pożyczkobiorcy. Poza tym firma dzięki temu będzie znała numer konta, na, które ma przelać pożyczkę. Po wypełnieniu wniosku należy czekać na decyzję.

O kolejne pożyczki można ubiegać się rejestrując się na stronie internetowej na swoje konto lub wysyłając smsa z informacją na ile chce się pożyczkę i o jakiej kwocie. Jednorazowo można wziąć jedną pożyczkę. Po spłacie jednej można ubiegać się o kolejną. Na stronie internetowej Netcredit znajduje się umowa ramowa, z którą klient może się zapoznać.

Netcredit - opinie klientów:

  1. ta firma pożyczkowa jest najlepsza?

    Odpowiedz
    • Jak potrzebujesz kasy na juz to mysle ze ta firma powinna byc dla Ciebie ok. Moj brat tu pozyczał no i nie narzekał. Dosyc szybko dostaje sie kase. A odsetki wiadomo, jak w kazdej tego typu firmie są;p

      Odpowiedz

Dodaj komentarz