Minicredit – czy warto skorzystać z oferty pożyczkowej?

Minicredit – czy warto skorzystać z oferty pożyczkowej?
Rate this post
Strona MIni Credit
Strona MIni Credit

Minicredit to firma prowadząca działalność finansową. W swojej ofercie ma pożyczki na krótki okres czasu. Przedsiębiorstwo swoją działalność prowadzi zarówno na rynku polskim, jak i na rynku estońskim, łotewskim, czy gruzińskim. Minicredit swoją siedzibę ma w Warszawie. Osoba, która chce otrzymać pożyczkę musi spełniać kilka warunków. Po pierwsze powinna mieć skończone dwadzieścia lat i nie może mieć więcej niż siedemdziesiąt lat.

Po drugie trzeba mieć stałe, co miesięczne dochody oraz polskie obywatelstwo. Firma udziela pożyczek o kwocie od 100 złotych do 1400 złotych. Pożyczkę można wziąć pięć, piętnaście lub trzydzieści dni. W momencie, gdy pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić zadłużenie w zadeklarowanym przez siebie terminie może przedłużyć termin spłaty pożyczki. Osoba, która chce starać się o pożyczkę musi najpierw zarejestrować się na stronie i wypełnić formularz. Po założeniu konta należy aktywować link, który został wysłany na adres mailowy podany przez pożyczkobiorcę.

Następnie należy zalogować się ponownie na stronie i określić, jaką kwotą się jest zarejestrowanym i na jakim termin. Konieczne jest również przesłanie skanu dowodu osobistego. Należy również zrobić przelew ze swojego prywatnego konta bankowego na konto firmy w kwocie 1 grosz.

Potrzebne jest to do potwierdzenia tożsamości potencjalnego pożyczkobiorcy. Następnie podejmowana jest decyzja o udzieleniu bądź nie pożyczki. Trzeba pamiętać, że pierwsza kwota pożyczki może wynosić maksymalnie 500 złotych. Z kolejnymi pożyczkami kwoty stopniowo wzrastają. Jeżeli klient bierze po raz drugi pożyczkę może złożyć wniosek wysyłając smsa o treści podanej na stronie.

Minicredit - opinie pożyczkobiorców:

  1. jak jest z ewentualnym opóźnieniem przy spłacie?

    Odpowiedz
    • ja sama nie mialam problemu ze spłaceniem pozyczki, ale z tego co wiem to mozna termin wydłużyć. Oczywiscie trzeba sie liczyc z kosztami bo za darmo sie nie przedłuzy pozyczki. Troche to na pewno kosztuje.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz