Alior Sync – czy założenie konta jest opłacalne?

Alior Sync – czy założenie konta jest opłacalne?
Rate this post
Strona sync.pl
Strona sync.pl

Alior Sync to bank wirtualny nowej generacji. Jest to pierwszy tego typu bank. Swoją działalność rozpoczął w połowie czerwca w tym roku. Klienci z usług banku mogą korzystać przez całą dobę. Swoje usługi Alior Sync kieruje do osób, które wszystkie bankowe sprawy chcą załatwiać online.

Klienci mogą kontaktować się z pracownikami banku za pomocą video rozmów. Ten sposób komunikacji wykorzystywany jest także do przedstawienia klientowi ofert. Oprócz video rozmów można skontaktować się z pracownikami za pomocą czatu albo rozmowy audio W ciągu miesiąca z usług banku skorzystało 40 000 klientów.

Klient, który posiada konto osobiste w Alior Sync nie płaci za jego prowadzenie, otrzymanie i korzystanie z karty debetowej i za przelewy. Poza tym ma do dyspozycji w ciągu miesiąca 10 przelewów natychmiastowych. Osoby, które w swoim telefonie posiadają system iOS i Android mogą skorzystać z aplikacji mobilnej, która umożliwia całkowitą integrację z bankiem.

Dzięki tej integracji można min. zrobić przelew za pomocą zrobienia zdjęcia faktury do zapłacenia. Ponadto w ofercie banku jest menedżer finansów za pomocą, który ułatwia użytkownikowi zarządzanie domowym budżetem np. klient otrzymuje informację o swoich wydatkach i czy może sobie na nie pozwolić.

Ponadto można skorzystać z  Asystenta Płatności, który przypomina o terminach zobowiązań, które należy uregulować. Poza tym jako jeden z nielicznych banków posiada usługi zintegrowane z Facebookiem. Przykładem takiej usługi są przelewy do osób, które mamy z gronie znajomych na Facebooku.

Alior Sync - opinie użytkowników:

  1. a moze ktos sie wiecej wypowiedziec na temat konta? najwazniejsze jak jest z kosztami utrzymania konta? i jak z obsługą faktycznie mozna sie z nimi szybko skontaktowac czy trzeba godzinami czekac?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz