Expander – czy warto zaufać doradcom z firmy?

Expander jest firmą zajmującą się doradztwem finansowym. Firma powstała w 2000 roku i początkowo miała być pośrednikiem w sprzedawaniu produktów finansowych. W 2001 roku powstał pierwszy oddział znajdujący się w Warszawie. W 20003 roku właścicielem całości udziałów została spółka GE Investmetns, a dwa lata temu całość udziałów kupiła spółka Innova Capital. Instytucja współpracuje z 26 bankami np. z Bankiem  Millenium, mBankiem, Mulitbankiem, ING Bank Śląsk, BPH czy też Idea Bank.

Broker ma w swojej ofercie kredyty 22 banków, jak również fundusze inwestycyjne czy ubezpieczenia. Expander posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu miejscach. Produkty wybrane za pomocą pośrednika nie są droższe od tych kupowanych bezpośrednio w bankach. Broker ma w swojej ofercie pakiety kredytowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe. Klient do wyboru ma różne oferty kredytów i pożyczek takich jak:

 • kredyt mieszkaniowy (na zakup l budowę lub remont domu czy mieszkania),
 • Rodzina na swoim ( rząd dopłaca przez 8 lat do zadłużenia),
 • kredyt refinansowy, oszczędnościowy ( oszczędzanie i hipoteka), konsolidacyjny, gotówkowy i
 • pożyczka hipoteczna.

W pakiecie inwestycyjnym pośrednik oferuje : plany inwestowania, fundusze inwestycyjne, lokaty, produkty strukturyzowane, polisolokaty, konto zabezpieczenia emerytalnego. Ponadto klient może skorzystać z ubezpieczeń na życie, majątkowych oraz zdrowotnych.

Click to rate this post!
[Total: 32 Average: 3.2]

Expander - opinie użytkowników:

 1. jak skontaktowac sie z doradca z firmy z Rzeszowa?

 2. donbry jest ten expander, wcześniej korzystałem z usług jakiego doradcy finansowego prywatnego to jak mi wybral kredyt hipoteczny to się za głowe złapałem…tutaj naprawd pomogli, doradzili, pokazali kilka możliwości, według mnie profesjonalnie i co ważne za darmo. Nie mam naprawdę większych zastrzzeń do nich, mysle ze fajne miejsce.

 3. Pomogli mi wybrać ubezpieczenie na zycie, nie znam się za bardzo na tym, ale mam nadzieje, ze faktycznie jest tak atrakcyjne jak mi mówili.

 4. Generalnie byłem zadowolony z ich pomocy finansowej, ale ostatnio doszedłem do wniosku, ze coś tak jakby zeszli na psy…rozmawiałem z jakimś gościem od nich w sprawie kredytu na zakup mieszkania to cos wydało mi się, ze gość nie ma pojęcia o czym mowi…troszkę mnie to zawiodło i nie skorzystałem z ich pomocy, ale może miałem pecha i trafiłem na takiego mało kompetentnego bo ogólnie to byłem zadowolony.

 5. Profesjonalisci tam pracują, to musze przyznać, mnie najbardziej przekonało to, ze doradzają za darmo bo prywatni to biora kupe pieniędzy za to, co to za oiszczędzanie pieniędzy jak trzeba za to jeszcze płacić.

 6. są na rynku dłuższy czas co jest plusem według mnie, może być, jak na razie spotkałem się tylko z kompetentymi ludźmi.

 7. Ta ich platforma w necie to jest strasznie irytująca i wygląda jakby ją robił jakiś dzieciak mający fantazje, szkoda bo mało profesjonalnie to wygląda bo jeśli chodzi o realizację ich usług to nie mam większych zastrzezen, robią to co trzeba i kilka razy mi już pomogli.

 8. kurde, wcześniej kupoe kasy wydałem na doradców finansowych bo inwestuje pieniądze, a expander robi to za darmo i też porządnie…głupi byłem, ale na szczęście nigdy więcej  dla mnie ich usługi są w porządku.

 9. Nie ma nic za darmo!!! Przecież pośrednictwo kosztuje. TAKIE firmy otrzymują prowizję za to, którą klient spłaca w kredycie. Połączone z trafionym lub nie doradztwem. Jedyny plus takiej operacji to porównanie kilku ofert różnych banków… co też wg mnie ułuda zaoszczędzenia czasu…bo i tak spotykasz się z DORADCĄ a dwa…wystarczy wygooglować kalkulatory kredytowe i osiągnięcia będą! Nie polecam!

 10. Nie polecam tej instytucji ponieważ doradca ustala z bankiem takie warunki na których najwięcej zarobi a klient straci .Nawet skargi wysyłane do Expandera na ich pracownika zostają bez echa tzn.mają gdzieś opinnie klienta.

 11. Rok temu korzystalem z ich uslug, interesowalł mnie kredyt hipoteczny z doplatą mdm, ich niedouczony doradca powiedział że nie kwalifikuję sie do dopłaty i namawiał na zwykły kredyt hipoteczny, nie poddałem się i sam poszedłem do pierwszego lepszego banku i sie dziwili kto mi takich bzdur naopowiadał ponieważ jak najbardziej nadawałem się do tego programu. Sam chodziłem bezpośrednio po bankach znalazłem najlepszą ofertę i dziś jestem szczęśliwym właścicielem domu. Gdybym wtedy posłuchał tego doradcy to teraz całe życie harowałbym na jego firmę i banki z nią powiązane.

 12. Co zrobić jeśli przedstawiciel Waszej firmy sprzedający nieruchomości nie odpowiada na zadane pytanie. Pomimo rozmowy i obietnicy,że się skontaktuje nie robi tego, nie odzywa się . Odbieram to jako wielce niegrzeczne i olewające nabwce. A sprzedający o tym nie wie,że tak robi nibt fachowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *