Euro-Tax – podmiot trudniący się zwrotami podatków z zagranicy. Czy warto zaufać? Wasze opinie

euro-taxEuro-Tax jest firmą, która zajmuje się odzyskiwaniem zwrotu podatków Polaków pracujących za granicą. Przedsiębiorstwo należy do grupy kapitałowej Euro-Tax S.A. Grupa swoją działalność rozpoczęła prawie pięć lat temu. W skład grupy oprócz Euro-Taxu wchodzą: CUF Sp.z o.o. (firma zajmuje się zwrotem podatków i reprezentowaniem podatników bezpośrednio przed urzędami skarbowymi) oraz EuroCredit Sp.z o.o. (firma zajmuje się pośrednictwem finansowym, swoje usługi kieruje do Polaków, którzy pracują i mieszkają za granicą).

Jak można przeczytać na stronie internetowej firmy z ich usług skorzystało ponad sto tysięcy Polaków, którzy mieszkają za granicą. Euro-Tax oferuje odzyskiwanie zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Belgii i Austrii. Osoby, które mają zamiar ubiegać się o zwrot podatku muszą posiadać parę dokumentów. W przypadku Wielkiej Brytanii oraz Irlandii potrzebne jest zaświadczenie P45 (jest wydawane pracownikowi, gdy ten zakończy pracę) lub P60 (pracownik otrzymuje na koniec roku podatkowego).

W przypadku Holandii, Belgii, Niemiec oraz Norwegii konieczne jest posiadanie karty podatkowej. Zaś osoby, które chcą odzyskać podatek z USA muszą posiadać formularz, W-2, którego polskim odpowiednikiem jest PIT-11. Ponadto trzeba mieć Social Security Card.

Euro-Tax – dzisiaj 09.06.23 – oferta promocyjna. Kliknij

Procedura korzystania z usług firmy w każdym przypadku jest podobna. Najpierw należy wypełnić wniosek znajdujący się na stronie internetowej. Później Euro-Tax wysyła dokumenty do wypełnienia, które należy odesłać wraz z innymi wymaganymi dokumentami. Procedura odzyskiwania zwrotu podatków wynosi średnio trzy miesiące.

Click to rate this post!
[Total: 24 Average: 3]

Euro-Tax - opinie użytkowników:

 1. I jak wrazenia ludzie? Opyla się?:

 2. fajni doradcy, sympatyczni i konkretni, według mnie miejsce godne uwagi, lepiej trochę zapłacić za to, ale mieć pewność, ze rozliczenie jest dobrze zrobione i nie będzie się miało potem problemów.

 3. A w ogóle kiedy mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy jak pracowałem za granicą?

 4. no jak w Polsce, co roku się rozlicza z podotaku, jeśli pracowałeś legalnie oczywiście gdzieś poza polską, bo jak na czarno to wiesz 😀 dostaniesz co najwyżej po dupie jak się przyznasz.

 5. Euro-Tax – dzisiaj 09.06.23 – zwrot aż do 5943 euro. Kliknij

 6. Dla mnie największy plus za to ze rozliczają podatki z kilku krajów, a nie tylko z anglii czy niemiec bo najczęściej z tym się spotykałem, nie zapłaciłem w zasadzie dużo za ich pomoc, a zwrot podatky był dość sympatyczny, na wakacje potem za to pojechałem 

 7. to z jakich krajów podatek można odzyskać z ich pomocą?

 8. Troche tego jest, ja pamiętam ze anglia, Niemcy, irlandia, Holanida, Szwecja i chyba Norwegia, ale coś mi się wydaje, ze więcej tego jest.

 9. Stany zjednoczone jeszcze jak coś  za to wielki plus bo mało firm rozlicza za prace w usa, a ci sobie jakoś z tym radzą, trochę to trwało co prawda, ale dostałem w końcu pieniądze.

 10. firma jak firma, robi swoje i tyle, jedyne co dobre to ze dużo krajów obsługują i ni mają wysokich opłat za swoje usługi.

 11. Przysyłają do domu kuriera, który odbiera dokumenty. Rozliczenie trwało u mnie 3 miesiące, a prowizja zgodnie z umową. Nie było żadnych dodatkowych kosztów. Wy byście chcieli, żeby było za darmo i szybko. Jak się w Polsce rozliczam, to też płacę za rozliczenie i czekam na zwrot. Ja polecam!

 12. Moje dokumenty wysłałam do Eurotaxu dokładnie 4 miesiące temu. W tym tygodniu dostałam przelew. Wszystko zgodnie z umową, prowizja pobrana tak jak jest zapisane w umówie. Na emaila zawsze dostawałam informacje o tym co sie dzieje w mojej sprawie. Jak dla mnie firma ok, wywiązała sie ze swoich obowiązków i ja kasę otrzymałam. Rozliczałam się z Uk.

  1. Zgadzam się doskonale informują.

 13. A jak długo czeka się na przelew?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *