Liberty Direct – czy warto skorzystać?

Liberty Direct – czy warto skorzystać?
Rate this post
Strona Liberty Direct
Strona Liberty Direct

Liberty Direct jest towarzystwem ubezpieczeniowym. Firma należy do grupy Liberty Mutual. Jest to grupa ubezpieczeniowa, która prowadzi działalność międzynarodową, zarówno w Europie, obu Amerykach, jak i na terenie Azji. W sumie istnieje w dwudziestu sześciu państwach. Liberty Mutual powstał ponad dziewięćdziesiąt lat temu w Stanach Zjednoczonych, gdzie ma obecnie swoją siedzibę. Grupa w swojej ofercie ma produkty ubezpieczeniowe przeznaczone zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Usługi przeznaczone dla przedsiębiorstw w Polsce oferowane są przez spółkę Liberty International Underwriters od jedenastu lat. Natomiast produkty dla klientów indywidualnych oferuje towarzystwo Liberty Direct, które zostało wprowadzone na rynek Polski przez firmę Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A pięć lat temu. Jest to hiszpańska spółka, która w swojej ofercie ma produkty ubezpieczeniowe oferowane przez telefon lub Internet.

Towarzystwo ubezpieczyło ponad trzysta tysięcy pojazdów, a w roku 2011 otrzymało składki o wartości ponad dwustu milionów złotych. Liberty Direct w swojej ofercie ma ubezpieczenia komunikacyjne oraz mieszkaniowe. W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych oferowane są: OC z Mini Assistance, OC i AC Standard z Mini Assistance, Premium Assistance i NNW. Natomiast w przypadku mieszkań w ofercie jest: pakiet wyposażenie OC i Assistance, pakiet Mury i OC z Assistance oraz Pakiet Wyposażenie, Mury i OC z Assistance. Ubezpieczenie można wykupić online lub telefonicznie.

Liberty Direct - opinie ubezpieczonych:

 1. Warto? bo ceny najniższe na rynku z tego co widze jesli chodzi o OC

  Odpowiedz
 2. no wlasnie moglby sie ktos wypowiedziec kto jest ich stałym klientem, a najlepiej to ktos kto np. miał stłuczkę albo cos;p? jestem ciekaw jak wtedy sie zachowują? wszystko załatwiają szybko i nie robią problemów, czy wręcz przeciwnie? bo jak mam zaoszczedzic pare złotych a później sie z nimi meczyc to wole dołożyć troche wiecej i miec pewnosc ze bedzie ok;p

  Odpowiedz
 3. Mam znajomego co korzysta z tego ubezpieczenia, auto tam ubezpiecza i jest zadowolony, ale z drugiej strony dużo się złego o nich słyszy, nie wiem, ubezpieczać tam samochód bo faktycznie mają tanio czy szukać czegoć innego?

  Odpowiedz
 4. ja mogę polecić liberty direct bo wlasnie jestem swiezo bo szkodzie, miałem drobny wypadek nie z mojej winy i kasa szybko dotarła, nie robili z tym problemów i pokryli całość szkód, w sensie wystarczyło na naprawę wiec jak dla mnie oferta godna uwagi.

  Odpowiedz
 5. Kase to faktycznie mi wypłacili ale trochę się zawiodłem na tym całym procesie bo miesiąc czekałem na pieniądze, a samochodu brak przez ten okres…coz mało się płaci to później tyle się dostałe, faktycznie kasa była, ale czas oczekiwania to trochę przesada, jak już to tyle trwa to chociaż by samochód zastępczy dawali na ten okres.

  Odpowiedz
 6. niezła jest ta firma aczkowiel sprzeczałbym się ze najtansza, oferta jest jednak przyzwoita, cala moja rodzina tam ubezpiecza samochodu i na razie nie było problemów.

  Odpowiedz
 7. Co się dzieje w przypadku kolizji?

  Odpowiedz
 8. Chyba wszędzie tak samo jest, dzwonisz do nich, pojawia się rzeczoznawca, sprawdza co i jak, wycenia naprawę i czekasz na kase, Ja jestem zadowolony z ich usług, nie miałem problemów z odzyskaniem pieniędzy.

  Odpowiedz
 9. plus za to ze akceptują zniżki z innych towarzyst ubezpieczeniowych, minus za opieszałość przy realizacji wypłaty odszkodowania po stłuczce, niestety nie była z mojej winy i gośc który mnie pierdzielnal miał u nich ubezpieczenie to naczekałem się trochę na kase, ale ze sam tam ubezpieczam tez samochód to nie narzekam specjalnie.

  Odpowiedz
 10. szybko się załatwia online, suma ubezpieczenia przyzwoita, cena tez, mysle ze godna uwagi firma

  Odpowiedz

Dodaj komentarz