Kasomat – czy warto skorzystać?

Kasomat – czy warto skorzystać?
5 (100%) 1 vote
Strona kasomat.pl
Strona kasomat.pl

Kasomat jest serwisem działającym na rynku finansowym, która oferuje pożyczki o stosunkowo niskich sumach na krótki okres czasu. Portal swoje usługi kieruje głównie do ludzi młodych, zwłaszcza studentów, którzy potrzebują pieniędzy na swoje wydatki, ale nie tylko.

Osoba, która chce ubiegać się o otrzymanie pożyczki musi posiadać dowód osobisty, własne konto bankowe i aktywny numer telefonu komórkowego. Ponadto pożyczkobiorcą mogą zostać tylko osoby, które są pełnoletnie i nie przekroczyły wieku sześćdziesięciu lat.

Osobom, które posiadają negatywną historię kredytową lub znajdującym się w bazie dłużników nie zostanie przyznana pożyczka. Osoba, która chce się ubiegać o pożyczkę musi najpierw wybrać, jaką kwotę chce pożyczyć i na jaki okres czasu.

Klient, który po raz pierwszy ubiega się o pożyczkę z Kasomatu może maksymalnie pożyczyć 250 złotych na trzydzieści dni. Kwota kolejnej pożyczki może wynosić do 490 złotych. Po wybraniu kwoty i terminu spłaty należy złożyć wniosek wypełniając formularz znajdujący się na stronie Kasomatu.

W formularzu podaje się swoje dane oraz dołącza się zdjęcie dowodu osobistego. Po złożeniu wniosku należy wykonać przelew ze swojego osobistego konta na konto Kasomatu o kwocie 1 złoty. Dzięki temu serwis może zweryfikować tożsamość swojego potencjalnego pożyczkobiorcy.

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie pożyczka zostanie przelana w ciągu kilkudziesięciu minut. Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne trzydzieści dni. Nie można wziąć kilku pożyczek na raz. Można po spłacie jednej zaciągnąć kolejną.

Kasomat - opinie pożyczkobiorców:

  • ja pozyczałam i powiem tak, jak pilnie potrzebuje sie kasy to jest to dobra opcja. Zwlaszcza jak nie ma sie od kogo pozyczac. Ale wiadomo odsetki są dosyc spore wiec najpierw zastanow sie czy dasz rade splacic. Jak dasz to bierz. Ja szybko splacilam i wszystko przebiegło sprawnie

   Odpowiedz
 1. ja korzystałam z usług kasomatu i powiem jedno – WARTO! u mnie sprawdzili się w stu procentach, pieniądze szybko na koncie, obsługa miła,fformalnośći mało. polecam 😉

  Odpowiedz
 2. polecam pozyczke w kasomacie, u mnie sie sprawdzili. kasa szybko na koncie

  Odpowiedz
 3. Jak najbardziej polecam – mało formalności, szybko przelewają pieniążki. Wszystko ok!

  Odpowiedz
 4. Cześć, zastanawiam się właśnie nad Kasomatem. Ile czeka się tu na decyzję? Czy mieliście jakieś problemy z przyznaniem pożyczki? ktoś miał jakiś problem?

  Odpowiedz
 5. Ja niestety, nie dopatrzyłem, że trzeba w terminie przesłać umowę i umoczyłem przez to sporo kasy…ale gdyby nie to, to w sumie nie miałbym większych zastrzeżeń. Kasomat długo działa na rynku, stąd jest raczej wiarygodną firmą.

  Odpowiedz
 6. oczywiscie, ze wypada!! ja bralam nie raz pozyczke w kasomat i dobrze wspominam. teraz juz staram sie odkladac pieniadze niz pozyczac ale kiedys sie latal wiecznie na ttego tyu ofertach 😉 ale nigdy sie nie spoznialam ze splata, wiec nigdy nie mialam zadnego problemu!

  Odpowiedz
 7. Ja pożyczałem w Kasomacie i czekałem ze 2-3 dni na decyzję i przelanie pieniędzy. Mają konto w kilku bankach więc zaksięgowanie przelewu to już kwestia niezależna. Dobra opcja dla ludzi w nagłej potrzebie – ale lepiej spłacić w terminie należności, bo portfel cierpi 😉

  Odpowiedz

Strona Kasomat

Dodaj komentarz